Nissan Juke

Sportif tarzından ödün vermek istemeyen ve özgün olmaktan hoşlananların tercih etmek isteyebileceği bir tasarıma sahip olan Nissan Juke, farklı tasarımının yanında kullanıcılarına üstün bir performans da sunuyor. Spor direksiyon, LED ışıklandırmalı gösterge paneli ve merkezi konsol ünitesi ile sportif koltuklar bu tarzı yansıtan en önemli detayların yalnızca bir kısmı.

nissan-jukeNissan Juke’un orta konsolu tasarlanırken bir motosikletten ilham alınmış ve kırmızı ile gri seçenekleriyle birlikte ortaya eşsiz bir farklılık çıkartmış.

Nissan Juke kullanıcıları dilerlerse Nissan’ın kişiye özel olarak sunduğu aksesuar paketlerini kendi tarzlarına yönelik bir biçimde düzenleyebilme imkânına da sahipler.

Nissan Juke’un sürücü ve yolculara yönelik almış olduğu güvenlik önlemleri ise şu şekilde: ABS, EBD, fren destek sistemi, yan ve perde hava yastıkları.

Nissan Juke’un; tekno kırmızı, metal grisi, gümüş, tekno kahve, inci beyazı, tekno lacivert, siyah ve üzüm siyahı olmak üzere sekiz farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Nissan Juke’un seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda değişim gösteren ve piyasada görülen ortalama fiyat aralığı ise; 52.900TL ile 72.990TL arasında değişim göstermektedir.